LUXUM kinnisvara butiikbüroo

LUXUM kuulub Eesti kõige suuremasse ning enam kui 30-aastase kogemuse ja usaldusega UUS MAA kinnisvarakontserni. LUXUMi alla on valitud parimad maaklerid, kes omavad rohkelt kogemusi, kõige värskemat turuinfot ning on spetsialiseerunud Eesti kõige eksklusiivsema kinnisvara rahvusvahelisele müügile.

Usaldades oma kinnisvara meie hoolde, tagame selle esmaklassilise ning rahvusvahelise esitluse. Rakendame teie huvide täitmiseks kogu oma ulatuslikku kontaktvõrgustikku, mis annab meile võimaluse leida efektiivselt teie kinnisvarale kõige sobivama ostja või üürniku. Kui olete aga oma unistuste kodu otsingutel, pühendume teie individuaalsetele soovidele ja sellele, et kogu protsess oleks teie jaoks võimalikult mugav ning turvaline. Kui te ei juhtu aga meie pakkumiste seast endale seda õiget leidma, soovitame teil alati ühendust võtta, kuna kõik meie pakkumised ei ole avalikud.

LUXUM on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti parimaks premium-kinnisvarabürooks, misläbi on kõikidel LUXUMi logo kandvatel objektidel rahvusvahelise kõrgkvaliteedi, professionaalsuse ja usaldusväärsuse kinnitus.

Meeskond

Meie premium-kinnisvarale pühendunud maaklerid mõistavad teie kinnisvara väärtust ja unikaalsust. Tänu erakordselt laiale kontaktvõrgustikule suudame leida kiirelt kõige sobivamad huvilised.

LUXUMi meekonda kuuluvad ka Eesti juhtivad juristid, hindajad, analüütikud, turundajaid, video- ja fotograafid ning teeme koostööd ka teiste büroode maakleritega nii Eestis kui välismaal. Seeläbi on teie teenistuses kogu meie ekspertide tiim ja mitusada maaklerit, kes kõik rakendavad oma parimaid teadmiseid teie soovitud eesmärkide täitmiseks.

Tunnustused

Tagasisided

Ootame teid külla

Oleme loonud Tallinna kesklinna südamesse privaatse ja kauni butiikbüroo, kus teil on võimalus argipäeva tempost välja astuda ja tutvuda meie parimate pakkumistega. Teid ootavad maaklerid, kellel on põhjalik ülevaade meie objektidest 
ja kes arvestavad alati teie individuaalseid soove.

Asume Maakri 19/2 esimesel korrusel ning oleme avatud E-R 10.00-17.00.

Liitu parimatega

Meie inimesed on meie suurim vara, hindame neid kõrgelt ja hoiame väga. Kui soovid olla oluline osa meie professionaalselt meeskonnast, võta meiega ühendust.

SIND OOTAB:

  • Töö juhtivas ja uuenduslikus premium-kinnisvara butiigis
  • Põnev, vaheldusrikas ja väljakutsete rohke maakleri amet
  • Isiklik mentor, saavutamaks oma ametis edu ja professionaalsus
  • Iganädalased koolitused ja erinevad enesetäienduse võimalused
  • Tõeliselt tugev, hooliv ja kokkuhoidev meeskond
  • Motivatsioonipaketid ja mitmekülgsed lisahüved

Kui soovid liituda meie meeskonnaga,
siis jäta siia oma andmed

LUXUM Uudiskiri

Liitu uudiskirjaga ja ole alati esimesena kursis parimate pakkumiste, oluliste uudiste ja värskete turuülevaadetega!

Uudiskirjaga liitudes nõustud meie privaatsustingimustega.