Oleme pühendunud teie unistuste täitumisele

Miks meiega müüa?

Meie kogenud maaklerid mõistavad teie kinnisvara väärtust ning meil on erakordselt lai kontaktivõrgustik, misläbi suudame leida efektiivselt kõige sobivamad huvilised. Ühtlasi on võimalik müüke teostada ka mitteavalikult - tulenevalt meie laiast kliendibaasist on võimalus suur, et leiame ostja ka ilma, et objekti avalikustaksime.

Meie meeskonda kuuluvad ka Eesti juhtivad turundajaid, juristid, video- ja fotograafid ning teeme koostööd ka teiste büroode maakleritega nii Eestis kui välismaal. Seeläbi on teie teenistuses ühe maakleri asemel kogu meie ekspertide tiim ja mitusada maaklerit, kes kõik rakendavad oma parimaid teadmisi teie soovitud eesmärkide täitmiseks.

Võta ühendust

Miks meiega osta?

Olles pühendunud teie unistuste täitumisele, oleme LUXUMi alla valinud Eesti kõige suurema kinnisvarakontserni UUS MAA parimad maaklerid, kes omavad rohkelt kogemusi ja alati kõige värskemat turuinfot, misläbi aitame teid kõigis küsimustes ja teeme teile oma unistuste kodu leidmise võimalikult lihtsaks, mugavaks ja turvaliseks.

Pühendume oma teenuse kõrgele kvaliteedile ning teie soovide täitumisele. Teostame kõiki toiminguid läbipaistvalt, põhjalikult ja juriidiliselt korrektselt. Seisame teie huvide eest ja usume, et kodul on hindamatu väärtus meie elule ning see kingib nii meile kui meie lähedastele rõõmu, turvatunde ja rahu.

Võta ühendust

Miks meiega üürida?

Meie kinnisvara-analüütikutel on detailne ja värske turuinfo, mis annab võimaluse määrata teie kinnisvarale kõige õigema üürihinna ning meie maaklerid pühenduvad sellele, et leida üürnikud, kes on usaldusväärsed, mõistavad teie kinnisvara väärtust ja unikaalsust ning oskavad seda ka kõrgelt hinnata.

Rakendame kõige sobivama üürniku leidmiseks lisaks oma laiahaardelistele turunduskanalitele ja laiaulatuslikule kontaktvõrgustikule ka kõige olulisemaid kinnisvaraportaale ning meie pofessionaalne turundustiim oskab esile tuua teie kinnisvara unikaalsuse ja kõige tugevamad omadused.

Võta ühendust

Usaldusväärne hindamine

Meie kutselised hindajad omavad aastakümneid kogemust ning värskeid turuanalüüse, prognoose ja infot igat tüüpi kinnisvara kohta, millega tagame kvaliteetse töö ja õiglase tulemuse. Hindamiseks teostame vara ülevaatuse, koostame analüüsi ja vormistame eksperthinnangu, ekspertarvamuse või lühihinnangu.

Lisaks hindamisele nõustame, milline võiks olla tulu- või üürimäär, ajaline prognoos tehinguni jõudmiseks, objekti müük või üür tulenevalt hinnast, asukohast, suurusest ja vanusest ning nähtavad ja varjatud kulud. Samuti pakume hinnakonsultatsioone, laenutagatise väärtuse hindamist ja arendusprojektide nõustamist.

Võta ühendust

Personaalne connoisseur

Koostöö meiega ei lõppe alati vaid kinnisvara ostu või üüriga - meie tugevus on leida lahendus ka kõikidele teie edasistele küsimustele ehk meil on kontaktvõrgustik oma ala parimatest järgmistes valdkondades: juriidiline nõustamine, arhitektid ja sisekujundajad, maastikuarhitektid, ehituspartnerid, kinnisvarahaldurid, sisustuse tipptegijad jne.

Ühtlasi oleme alati heal meelel valmis jagama kontakte elustiili puudutavates valdkondades nagu kunst, juveelid, toidu- ja veinikultuur ning soovitusi piirkonna, koolide, spordiklubide ja paljude teiste mugavusteenuste kohta. Kuna teeme koostööd ka paljude teiste luksusbrändidega, jõuavad nende pakkumised otse ka meie klientideni.

Võta ühendust

Esmaklassiline turundus

Meie professionaalne turundusmeeskond aitab tõsta teie kinnisvara atraktiivsust ja nähtavust. Töötame välja strateegiad, jõudmaks kiiresti rohkemate huvilisteni ja saavutamaks efektiivselt soovitud tulemused. Meie objektid on esindatud olulisemates portaalides, paberväljaannetes ja välipindadel. Disainime igasse kanalisse reklaamid, kirjutame reklaamtekstid ja toodame kõrgtasemel pildid, videod ja trükised.

Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks, aitavad stilistid, fotograafid ja videograafid luua objektile esmaklassilise ja atraktiivse väljanägemise, et ühes turundustiimiga oleks teie kinnisvara tänasel ülimalt konkurentsitihedal turul nii visuaalselt kui sisult unikaalne, kõnekas ja silmapaistev.

Võta ühendust

LUXUM Uudiskiri

Liitu uudiskirjaga ja ole alati esimesena kursis parimate pakkumiste, oluliste uudiste ja värskete turuülevaadetega!

Uudiskirjaga liitudes nõustud meie privaatsustingimustega.