Edasta oma ostu- või üürisoov või paku oma kinnisvara

Klientide soovid

EDASTA MEILE OMA SOOV, ET LEIDA ENDALE SOBIV OBJEKT

Soovides leida endale sobivat objekti ja tahaksid meie kontaktide pakkumisi, kirjuta meile info@luxum.ee. Jagame kõiki soove nii oma kodulehel, kontaktivõrgustikus kui uudiskirjas.

SOOVID PAKKUDA OMA OBJEKTI MEIE KLIENDILE?

Otsime objekte, mis sobiksid meie poole pöördunud klientide soovidega. Kui näed, et sul on objekt, mis sobiks meie kliendi sooviga, võta ühendust soovi all oleva maakleriga.

Ostusoovid

RUUMIKAS KORTER KADRIORUS

Otsime oma kliendile avarat 110-130 m² suurust korterit, mis asuks Kadriorus Kiikri elamurajoonis. Oluline on rõdu olemasolu ning parkmise võimalus. Ülemiseks hinnapiiriks on 800 000 €.

Kadriorg

KORTER110-130 M²RÕDUPARKIMISKOHTKUNI 800 000 €
Kairi Vanem

Maakler

5-TOALINE MAJA NÕMMEL VÕI KRISTIINES

Otsime oma kliendile 5-toalist maja või ridaelamut, kus oleks 4 magamistuba, walk-in garderoob ja saun. Nõmme piirkonnas on eelistatud vaid majad, Kristiine piirkonnas sobivad ka suured ja avarad ridaelamud.

Nõmme või Kristiine

MAJA5 TUBA4 MAGAMISTUBASAUNKUNI 750 000 €
Kerttu Ämarik

Maakler

4-5 TOALINE KORTER SÜDALINNAS VÕI KADRIORUS

Otsime oma kliendile 4-5 toalist korterit Tallinna Kesklinnas, eelistatud on südalinn või Kadriorg, kuid sobib ka Kalamaja algus (Jahu tänav, Suur-Patarei tänav ja Kalaranna tänav). Oluline on vähemalt kolme magamistoa ja parkimiskohtade olemasolu ning boonuseks on terrass.

Kadriorg, Südalinn, Kalamaja

KORTER100+ M²4-5 TUBA3+ MAGAMISTUBAPARKIMISKOHAD750 000 €
Lii Salusaar

Maakler

MEREÄÄRNE KINNISTU NEEMEL

Otsime oma kliendile mereäärset ehitusõigusega kinnistut Neemel või Ihasalus. Oluliseks eeliseks on teede ja kommunikatsioonide olemasolu ning merevaade.

Neeme või Ihasalu

KINNISTU1000+ M²180 000 €
Lii Salusaar

Maakler

AVAR KORTER KADRIORUS VÕI SÜDALINNAS

Otsime kindla ostusooviga kliendile avarat ja karakteriga korterit kas Kadriorus või südalinnas. Korteris võiks olla kõrged laed, hea planeering ning lisandväärtuseks on rõdu, panipaiga ja parkimiskoha olemasolu. Eelistatud on vaikses ja rohelises sisekvartalis asuvad asukohad ning korter võib vajada ka värskendust.

Kadriorg või südalinn

KORTER80+ M²3-4 TUBARÕDUPARKIMISKOHT600 000 €
Lii Salusaar

Maakler

RIDAELAMU VÕI PAARISMAJA OSA VIIMSIS

Otsime kindla ostusooviga kliendile kaunist ridaelamu- või paarismaja osa Viimsis. Eelistatud piirkonnad on Haabneeme, Viimsi ja Lubja. Oluline on privaatsus, hea planeering, ökonoomsed tehnosüsteemid ning hoov võiks olla aiaga piiratud, kuna peres on lemmikloomad.

Viimsi

MAJA120+ M²4-5 TUBA400 000 €
Lii Salusaar

Maakler

Üürisoovid

MAITSEKA SISEKUJUNDUSEGA KORTER PERELE

Otsime oma kliendile stiilse sisekujunduse ja kõrgete lahedega valgusküllast üürikorterit. Klient peab lugu kõrgkvaliteetsest siseviimistlusest, ajaloolisest arhitektuurist ning korter peaks olema varustatud kõigi mugavuste ning modernsete tehnilise lahendustega. Boonuseks on avara terrassi, kamina, vanni ja vähemalt kahe parkimiskoha olemasolu.

Tallinna Vanalinn

KORTER4-5 TUBATERRASSKAMINVANNPARKIMISKOHTKUNI 5500 € / KUU
Kairi Vanem

Maakler

Paku oma objekti

Select...
Select...

Edasta oma soov

Select...
Select...

LUXUM Uudiskiri

Liitu uudiskirjaga ja ole alati esimesena kursis parimate pakkumiste, oluliste uudiste ja värskete turuülevaadetega!

Uudiskirjaga liitudes nõustud meie privaatsustingimustega.