Stiilne ja avar rõduga loft mereäärses Volta kvartalis

Tööstuse tn 47d, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

103 M²4 Tuba3 Magamistuba459 000 €

New Yorgi tööstusarhitektuurist inspireeritud ajaloolises Volta tehasehoones, mis on tänaseks päevaks läbi teinud modernse uuenduskuuri, kombineerides industriaalset välisarhitektuuri ajatult stiilse siseviimistlusega, on müüki tulnud avar ja õhuline neljatoaline šikk loft.

Sarnaselt TriBeCaks kutsutava tööstuspiirkonnaga New Yorgis, mis sai üheks ihaldatuimaks elamispiirkonnaks maailmas, on sama trendi järgimas ka mereäärne Volta kvartal Tallinnas. Endine Volta tehasehoone läbis 2019 aastal täieliku uuenduskuuri, kombineerides jõuliselt industriaalset välisarhitektuuri õhuliselt avara siseplaneeringuga.

Oskuslikult valitud detailid ja läbimõeldud lahendused muudavad Volta Loftid moodsaks ja mõnusaks elukohaks. Viiekordse maja esimesel korrusel asub avar ja suurejoonelise topeltkõrgusega fuajee, soe majasisene garaaž, jalgratastele mõeldud hoiuruum ja postkast/pakiautomaat, mis on väike, kuid oluline detail, et igapäevaelu oleks veelgi mugavam.
Maja teisel korrusel asuvad äripinnad ning alates kolmandast korrusest stiilsed korterid.

Müügisolev neljatoaline loft asub maja neljandal korrusel. Korteri esimesel tasapinnal asub mahukas esik, elutuba koos köögiga, millest avanevad hunnitud vaated läbi 4.4 m kõrguste akende; kabinet/magamistuba ja vannituba koos tualetiga. Elutoast pääseb ka maja sisehoovi avanevale rõdule. Lofti teisel korrusel paikneb veel kaks tuba, praktiline panipaik ning vannituba.

Korteri siseviimistlusmaterjalides pole järelandmisi tehtud. Kogu korteri ulatuses katab põrandaid õlitatud täispuidust parkett, vannitubades on kvaliteetne sanitaartehnika, mööbel ja keraamilised plaadid.

Teise korruse magamistubade klaasseintele on paigaldatud eritellimusena valmistatud pimendavad kardinad, mis tagavad rahuliku ööune ka valgetel suveöödel – kõik see jääb loomulikult uutele omanikele.

Suureks lisaväärtuseks on ka lofti juurde kuuluv maja katusel asuv ühiskasutatav terrass, kust avanevad võrratud vaated nii merele kui ka vanalinnale.

Müügihinna sees on üks parkimiskoht köetavas maa-aluses garaažis ja praktiline panipaik korteriga samal korrusel.

MAJA
Konstruktsioonid
Rekonstrueerimistööde käigus jäeti alles olemasoleva hoone kandev betoonkarkass, mis on jäigastatud metallkonstruktsiooni, kandvate vaheseinte ning monoliitse 1. korruse vahelaega. Korterite vahelised seinad on kivist. Fassaadi konstruktsioon on ehitatud termoprofiilseinana. Hoonele on paigaldatud kõrge soojuspidavusega ruudustatud alumiiniumraamil kolmekordsed aknad ja kvaliteetsed heli ja soojust pidavad uksed.

Küte ja ventilatsioon
Hoonesse on rajatud kaugküttega köetav vesipõranda-küttesüsteem, mida saab reguleerida korteripõhiselt korteris asuva termoregulaatori kaudu. Hoones on soojustagastusega mehaaniline sissepuhke-/väljatõmbeventilatsioon.

Kommunaalkulud
Tänu kaasaaegsele ökonoomsele kütte-ja ventilatsioonilahendusele, kvaliteetsetele ehitustöödele ja materjalidele, on lofti ülalpidamiskulud mõistlikud. Suvisel ajal ca 150 ja talvisel ajal ca 330 eurot.

PIIRKOND
Volta Loftid asub piirkonnas, kus kaasaegne arhitektuur ja väärikas ajaloolisus,

Lii Salusaar

Lii Salusaar

LUXUM Uudiskiri

Liitu uudiskirjaga ja ole alati esimesena kursis parimate pakkumiste, oluliste uudiste ja värskete turuülevaadetega!

Uudiskirjaga liitudes nõustud meie privaatsustingimustega.