Eksklusiivne imeliste vaadetega mereäärne eramu

Sadama tee 12, Leppneeme küla, Viimsi vald

353 M²4472 M² krunt6 Tuba5 MagamistubaSaun1 200 000 €

Müügile on tulnud ainulaadne eramu Leppneemes; merega piirnev suur kinnistu, oma SPA-ala ja kõrgete lagedega eramuga.

Hoonet ja kinnistut iseloomustavad sõnad: ainulaadne, avar, läbimõeldud lahendused ja muidugi vaated. Mõned olulised punktid:
* Merega piirnev kinnistu, fantastiliste vaadetega
* 6 tuba; 4 magamistuba; 3 vannituba; 3 tualettruumi
* Kahepoolne kamin elutoas/terrassil
* Suur bassein vastu voolu ujumise süsteemiga
* Liistuvaba põrandalahendus
* Avar elutuba läbi kahe korruse õhuruumiga
* Korralik ja moodne õhk-vesi soojuspump, küte vesipõrandakütte baasil.
* Oma paadisild ja väike laevuke kinnistu piiril
* Köetud garaaž kahele autole
* Eraldi hobiruum/hoone ja päevitusala hooviala ääres.
* Suur kõrghaljastatud kinnistu koos valgustusega

Kinnistu merepoolset serva on täidetud ja tõstetud, et luua kõrghaljastuse ja roheline muruga suur hooviala. Vaated merele avanevad nii kinnistult, terrassilt, kui ka kõikidest tubadest majas.
Mereäärsele kinnistule omaselt kuulub maja juurde privaatne paadisild ja isegi väike laevuke kinnistu piiril.
Hooviala teise serva, eluhoonest natukene eemale, on loodud päevitusala ja abihoone, mis sobib ideaalselt hobiautodele, kodujõusaaliks või muu hobi nautimiseks.

Maja on ehitatud oma ajast eest ja väga kvaliteetselt. Materjalide, lahenduste ja tehnosüsteemi poolest vastab maja hästi ka tänapäevastele mugavusnormidele. Eluhoone on projekteeritud ja paigutatud kinnistule nii, et tubadest avanevad vaated, sh terrassilt, on privaatsed ning tänava poole jääv (vähemprivaatne) külg omab väiksemaid aknaid ja rohkem seinapinda.

Planeering:
I korrus sisaldab suurt SPA ala, koos leili-ja aurusaunaga. Ruumis on eraldi automaatne ventilatsioonisüsteem (lülitub sisse/välja vastavalt õhuniiskusele) ning bassein on vastuvoolu ujumise süsteemiga. Spa alalt on pääs hoovi ja terrassile.
Elutoas on õhuruum läbi kahe korruse ja sellele vastavalt maast-laeni aknad, vaatega hoovis olevatele mändidele ja merele. Kööginurk ja söögiala on mõnevõrra eraldatud, ning olemas on ka eraldi majapidamisruum, sahver, walk-in garderoob esikus, külaliste tualettruum ja küttega garaaž kahele autole.

II korrusel on avatud trepihall, ühes maja tiivas 3 magamistuba, eraldi walk-in garderoob ja vannituba. Maja teises tiivas, läbi trepihalli, samuti II korrusel, leiab master-bedroomi privaatse vannitoa ja eriti suure walk-in garderoobiga.
Kõikidest tubadest on pääs rõdudele ja terrassile, millelt avanevad vaated merele.

Maja viimasel korrusel on suurte klaasakendega, kaminaga mitmeotstarbeline ruum, mida saab kasutada vaatetorni, kontori, hubase lugemistoa, või heade vaadetega veinigurmeeruumina.

Maja ja kinnistu eest on hoolitsetud heaperemehelikult, tehnosüsteeme hooldatud korrapäraselt ja ka maja fassaadi pestud ja värvitud korrapäraselt.

Olete oodatud kinnistuga tutvuma!

 

Kairi Vanem

Kairi Vanem

LUXUM Uudiskiri

Liitu uudiskirjaga ja ole alati esimesena kursis parimate pakkumiste, oluliste uudiste ja värskete turuülevaadetega!

Uudiskirjaga liitudes nõustud meie privaatsustingimustega.